top of page

ELEKTRÁRNA O VÝKONU 9,9 kWp

s akumulací energie do baterie 11,6 kWh

Technická specifikace

  • Třífázová FVE o výkonu 9,9 kWp

  • Roční výroba 10 MWh

  • 22 ks špičkových celočerných FV panelů 
    NORD 450 Wp s bezkonkurenčními zárukami

  • Plocha pro instalaci panelů: 36 m2

  • Měnič Solax X3-Hybrid - 10.0T s funkcí Backup (funguje i při výpadku elektřiny z distribuční sítě)

  • Baterie Triple Power 11,6 kWh  

Záruky

30 let na výkon FV panelů

25 let na mechanické závady FV panelů

10 let na měnič

10 let na baterie

NEPLATÍTE ZÁLOHU

9,9 kWp

Kapacita baterie

11,6 kWh

450 Wp, 22 ks, černé

11,6 kWh Triple Power

Solax 10 kW

Cena s dotací

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

257 760 Kč

Výhody fotovoltaické elektrárny

Tato fotovoltaická elektrárna je vhodná pro velký dům nebo také pro majitele elektroauta. Díky velké kapacitě bateriového úložiště budete mít energii ze slunce ještě déle potom, co nesvítí slunce nebo když dojde k výpadku distribucí sítě. Hybridní měniče Solax a baterie Triple Power pochází od jednoho výrobce - Solax Power Co., ltd. a mají záruku výrobce 10 let.

Hybridní měnič Solax X3-Hybrid

Hybridní měnič Solax X3-Hybrid - 10.0T (G4)

Solax je renomovaná firma poskytující záruku kvalitního servisu nyní i v budoucnu. Na své produkty poskytuje výjimečnou záruku 10 let. Třífázový hybridní měnič Solax X3-Hybrid - 10.0T pracuje již od nízkého napětí fotovoltaického pole a  umí tedy efektivně využít i menší sluneční svit. 

Při výpadku dodávky elektřiny z rozvodné sítě přepne zálohovaný rozvod do režimu zálohy, funguje tedy jako záložní zdroj až do jmenovitého výkonu 10 000 W, špičkově 15 000 W. V režimu Standby (v noci) mají nízký příkon, nebudou tedy zbytečně vybíjet baterie. Mají robustní konstrukci a pasivní chlazení, nebudou Vás rušit hlukem ani při maximálním výkonu.

NORD panel.png

Fotovoltaické panely 450 Wp

NORD EcoSeries DAS-DH108ND

NORD HTechnology vyrábí pod přísnou kontrolou na výrobních linkách výrobce Tier 1 DAS-Solar špičkové panely NORD EcoSeries DAS-DH108ND. Panely jsou bifaciální, s dvojitým sklem a průhlednou fólií. Na pohled celočerné, ale přitom transparentní panely s jedinečným designem umožňují řadu různých aplikací. Lze jej používat u rezidenčního bydlení, například na terasách, nebo také pro komerční účely, například jako součást zastřešení hal. Výrobce dává bezkonkurenční záruku 30 let na pokles výkonu na 87 % a produktovou záruku 25 let. Panely snesou zatížení sněhem až  5 400 Pa a větrem až 2 400 Pa.

Baterie Triple Power 5,8 kWh
Baterie Triple Power 5,8 kWh

Baterie Triple Power 11,6 kWh

Poslední generace nejbezpečnějších LiFePO4 baterií s dlouhou životností - 6 000 cyklů při 90% hloubce vybíjení. V rezidenční fotovoltaice se počítá s 250-300 cykly za rok. Záruka výrobce na baterii je 10 let. Velikost baterie má velký vliv na využitelnost fotovoltaické elektrárny, slunce ani přes den nesvítí trvale a jenom s ní pokryjete i velký odběr večer po západu slunce.

Volitelná rozšíření Vaší elektrárny

Autonabíječka EV-Charger Solax

Solax Smart EV-Charger 11 kW

SOLAX SMART EV CHARGER 11 kW je inteligentní dobíjecí stanice pro elektromobily od leadera s hybridními střídači. Umožňuje dynamické nabíjení, omezení nabíjecího proudu ze sítě, využití maximální energie z vaší FVE elektrárny. 

Může být instalován k různým střídačům, ale výborně spolupracuje se střídači SOLAX, kde využijete všechny jeho funkce naplno a také zaručí dokonalou kompatibilitu a synchronizaci. 
Cenu za jeho instalaci pokryje z větší části dotace.

Baterie Triple Power 5,8 kWh

Zvýšení velikosti bateriového úložiště o 5,8 kWh

Zvýšením velikosti bateriového úložiště dosáhnete lepšího využití elektrické energie z fotovoltaických panelů v domácnosti. Dotace jsou však zastropované částkou 205 000 resp. 225 000 pro zvýhodněné kraje a cenu této třetí baterie již nepokryjí.

Triple Power T58 je poslední generace nejbezpečnějších LiFePO4 baterií s dlouhou životností - 6 000 cyklů při 90% hloubce vybíjení. V rezidenční fotovoltaice se počítá s 250-300 cykly za rok. Záruka výrobce na baterii je 10 let.

Využití přebytků pro ohřev vody v bojleru

NORD Power Genius 3000 komunikuje s Vaším střídačem Solax. Dokonale využívá přebytků z produkce Vaší elektrárny pro ohřev vody v elektrickém bojleru. Ale nejen to - umí ovládat až sedm spotřebičů podle nastavené priority a podmínek.

S NORD Power Genius 3000 využijete přebytky z produkce vaší elektrárny DOKONCE I KDYŽ NEMÁTE POVOLENÉ PŘETOKY DO DISTRIBUČNÍ SÍTĚ. Je to jediný systém, který toto umožňuje.

bottom of page