CENÍK

TYPICKÝCH FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Jak si vybrat fotovoltaickou elektrárnu?

Platí, že čím více elektřiny vyrobené Vaší fotovoltaickou elektrárnou spotřebujete Vy, tím kratší je návratnost investice. Pro využití dotace z programu Nová zelená úsporám musíte spotřebovat minimálně 70 % elektřiny (vyrobené Vaší FV elektrárnou v průběhu celého roku). Měli byste tedy volit elektrárnu podle Vaší skutečné spotřeby.

Všechny nabízené varianty fotovoltaických elektráren pracují i při výpadku rozvodné sítě. I v takové situaci tedy budete mít elektřinu.

Ať zvolíte kterékoliv řešení, vždy zdarma a nezávazně zpracujeme analýzu a fotovoltaickou elektrárnu přizpůsobíme Vaší spotřebě elektrické energie a podmínkám.

„S“

Spotřeba elektrické energie přibližně do 3 MWh/rok, platba do cca 14 000 Kč/rok. Doporučujeme fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 2,4 kWp s akumulací elektřiny do baterie.

„M“

Spotřeba elektrické energie přibližně do 4 MWh/rok, platba do cca 18 000 Kč/rok. Doporučujeme fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 3 kWp s akumulací elektřiny do baterie.

„L“

Spotřeba elektrické energie přibližně do 5 MWh/rok, platba do cca 23 000 Kč/rok. Doporučujeme fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 4,3 kWp s akumulací elektřiny do baterie.

„XL“

Spotřeba elektrické energie přibližně okolo 7 MWh/rok, platba cca 33 000 Kč/rok. Doporučujeme fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 5,59 kWp s akumulací elektřiny do baterie.

Poskytované záruky

25

let na výkon fotovoltaických panelů

12

let na mechanickou konstrukci fotovoltaických panelů

10

let na baterie

10

let na měniče Solax