top of page

OHŘEV TEPLÉ A UŽITKOVÉ VODY

S využitím dotace NZÚ Light je cena od 0 Kč.

Technická specifikace

  • Výkon panelů podle objemu bojleru

  • Regulátor s MPPT trackerem

  • Regulátor má AC výstup pro běžné bojlery

  • Bez baterie, akumulace energie do TUV

Výhody této elektrárny

AKCE !

OHŘEV TUV

Kapacita baterie

bez baterií

akumulace do vody

1,7 až 3 kWp

akumulace do vody

MPPT regulátor A-Z Water

Cena s dotací

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT

OD 0 Kč

Tato elektrárna je vhodná pro ohřev teplé a užitkové vody.

Dotace NZÚ Light je určena pro osoby pobírající starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně, příspěvek na bydlení nebo příspěvky na dítě. Dotaci kompletně a zdarma vyřizují administrátoři pověření ministerstvem.

V případě, že žadatel nesplňuje požadavky pro NZÚ Light lze žádat v rámci programu NZÚ, potom je možná realizace ohřevu TUV s doplatkem.

az_inverter.png

Invertor pro ohřev vody fotovoltaikou

Optimální řešení pro napájení bojleru přímo z fotovoltaických panelů. V režimu AUTO nemusí uživatel nic dále měnit nebo nastavovat a vždy bude mít teplou vodu. V tomto režimu invertor automaticky přepíná mezi prioritou ohřevu vody z fotovoltaiky a ohřevem ze sítě. V režimu FVE je voda ohřívána výhradě fotovoltaikou. V režimu SÍŤ je voda ohřívána pouze ze sítě.

Rychlé a čisté řešení, většinou bez nutnosti měnit bojler.

trina_415.png

Fotovoltaické panely 415 Wp

Trina 415 TSM-DE09R.05 Vertex S

Společnost Trina uvádí na trh novou řadu fotovoltaických panelů Vertex S. Vysoce výkonný panel v černé barvě dosahuje výstupního výkonu až 415 W při malých rozměrech. Díky vysokému napětí při zatížení je mimořádně vhodný pro systémy ohřevu teplé vody. Šest panelů v sériovém zapojení má jmenovité napětí 250 Vdc. V kombinaci s měničem A-Z Water zajistí plný výkon topné spirály bojleru. Panely jsou mimořádně odolné, snesou zatížení sněhem až  6 000 Pa a větrem až 4 000 Pa.

bottom of page